Video a film

Točíte filmy? Chcete točit filmy? Chcete se dívat na filmy? Okolo tohoto prostředí se točíme již dlouho a máme zkušenosti s různými pozicemi na různých úrovních. Tady se Vám pokusíme některé z nich představit a kdyby Vás něco z toho zaujalo, tak neváhejte a kontaktujte nás!

 

Vlastní projekty

Během posledních let jsme se začali věnovat natáčení vlastních projektů, mezi největší patří určitě 1427, Mad Marx a náš vůbec první projekt CzechMate (kooperace se skvělými kamarády Servus Bellum). Mimo to jsme ale udělali spousty menších i uplně nejmenších videí. Ty najdete na našem Youtube.


Díky našim vztahům, a snad také díky našim schopnostem, s kaskadérskými agenturami Merlet a Filmka jsme se dostali na natáčení významných zahraničních projektů, které se v ČR natáčeli. Namátkou můžeme jmenovat Wheel of Time, Knightfall, Extraction 2, Carnival Row, All quiet on the Western Front, Nosferatu… V těchto filmech jsme šermovali, prali se, padali, běhali hořícími městy, stříleli a další.  V české spolupráci určitě stojí za zmínku naše Mocap práce na cutscénách do celosvětově úspěšné počítačové hry Kingdome Come: Deliverance.

Práce na velkých produkcích

Pomoc začínajícím filmařům, malým produkcím a studentům

Vzhledem k tomu, že sami natáčíme, tak víme, jak problematické je rozběhnout celý ten koloběh a jak to dotáhnout do zdárného konce s výsledkem, který se alespoň blíží původní představě. Rádi pomáháme i malým, například studentským, produkcím s realizací jejich vize. Takto jsme byli například u vzniku filmu Pláč svatého Šebestiána, Zbojník, Comfortable Guy a další.

Chcete něco natáčet i vy?

Rádi Vám pomůžeme!

Kaskadéři

Chcete realizovat svůj vysněný snímek, ale máte tam zařazenou bojovou scénu? Nebo má někdo padat z okna? Hořící například? Nic z toho není problém uskutečnit, stačí se na nás obrátit!

Herci

Sháníte někoho, koho byste obsadili například do vedlejší role při natáčení v Plzni či okolí? Ozvěte se a určitě se domluvíme! Pokud to nebude nikdo z nás, tak zprostředkujeme herce či herečky mimo náš team.

Filmový štáb

Máte scénář, námět či alespoň základní představu o tom, co byste chtěli natočit, ale nemáte zkušený team, který by do toho s vámi šel? Pokud se domluvíme a téma se nám bude líbit, tak určitě budeme rádi spolupracovat!

Prezentace

Máte natočený snímek a chcete ho prezentovat před diváky? Mimo klasických online nástrojů jako Youtube či FB se můžete obrátit i na stránky festival Pilsen action film festival, který pořádáme! www.actionfilm.cz

Přejít nahoru