Historický šerm

Historický
šerm

Šerm je to, co bylo u zrodu našeho týmu a stále to zabírá hlavní část našich tréninků. Při zpracovávání vycházíme z premisy, že chceme lidem přiblížit opravdový boj našich předků a zároveň chceme, aby je to bavilo. A to se nám, dle recenzí, i daří. Máme za sebou stovky představení po celé republice i v zahraničí a spolupráce se špičkami v oboru. 

Co nabízíme?

Nabízíme živá představení pro Vaše slavnosti na hradě, ve městě, soukromé akci či kdekoliv jinde. Délka představení bývá od 10 do 20 minut. Vedle našich originálních představení můžeme připravit i nějaké pro Vás na míru. Jsme schopni pokrýt období od vrcholného středověku po třicetiletou válku. Po domluvě dostatečně předem i období jiná.  

Dále nabízíme možnost dodání šermířů a kaskadérů pro Váš filmový projekt včetně vymýšlení choreografií a nácviků s herci. 

Mimo výše zmíněné pro Vás nabízíme i zajištění herců/animátorů pro Vaši událost.

Ukázka kostýmů

Zde vidíte pro ukázku část kostýmů, které máme v našem šatníku. Snažíme se o dobovou věrnost tak, abychom neuváděli diváky v omyl a ukazovali oděv co nejblíže tomu, co se v dané době opravdu nosilo.

Přejít nahoru