Moderna

Nestačilo nám jen zkoumat, učit se a předvádět dovednosti válečníků historických, ale rozhodli jsme se prozkoumat i fascinující svět moderního, ať už policejního či vojenského, způsobu boje.


Nejdříve jsme začali cvičit boj v uzavřených prostorách (CQB), nicméně brzy jsme si zkusili i průzkumnou práci vojáků, boj v obydlených oblastech (FIBUA) se všemi aspekty včetně například slaňování.

Ačkoliv my sami nemáme praktické zkušenosti z ostrého nasazení, tak naši instruktoři jich mají mnoho a prošli si jak nasazení v zásahových jednotkách v ČR, tak v zahraničních vojenských misích. Když využíváme tyto dovednosti, děláme tak s respektem k realitě.

Co nabízíme?

Tematické vystoupení pro jakoukoliv Vaši událost. Ať už chcete mít třeba na maturitním plese nebo galavečeru představení ve stylu agenta 007 či Johna Wicka, chcete například unést nastávající/ho z rozlučky ze svobodou či oživit jakoukoliv jinou Vaši akci. Jsme schopni přizpůsobit se podmínkám prostor a vymyslet unikátní představení přímo na míru. 

Dále nabízíme možnost policejní či vojenské jednotky pro natáčení Vašeho filmového projektu, klipu či spotu. Máme zkušenosti s CQB, FIBUA, taktickým slaňováním i prací v lese. Stále se ve všem zdokonalujeme!

Pracujeme vždy bezpečně pro nás i pro zúčastněné!

Přejít nahoru